1. Hannibal

  Hannibal

  İMDb : 8.9 2 Sezon  -   10 Bölüm

  Hannibal dizi, hannibal izle, hannibal tüm bölümler, hannibal 1. sezon izle, hannibal 2. sezon izle, hannibal 3. sezon izle.Hannibal dizisi ülkemizde pek sükse yaratmış olmasa da Amerika ve bir çok ülkede yayınlandığı tarihlerde izlenme rekorları kırmıştır. Hannibal önce yapım şirketinin maddi problemleri ile gündeme gelmiş ardından da Amerikan televizyon kurumu dizinin aşırı şiddet içerdiğini öne sürerek yapımcı şirkete baskı yapmış ve dizinin finali erken gelmiştir.Hannibal Dizisinin KonusuDizi, Red Dragon kitabındaki karakterlere riayet etmektedir. Tıpkı kitapta bulunduğu gibi, Hannibal Lecter son derece eksper bir psikiyatristtir. Son derece esrarengiz bir yanı olan Dr. Hannibal Lecter, yemek pişirme konusu ile alakalı da ileri derecede eksperlaşmıştır. Son derece çarpıcı bir yapısı olan Dr. Hannibal Lecter ile FBI amacıyla suç profili çıkaran Will Graham’ın yolları kesişmiştir. Son derece yetenekli olan Will Graham, kendisine özgü düşünme tipi yardımıyla katiller gibi düşünebilmekte ve onları bu sayede yakalamaktadır.Will Graham’ın yakalamaya çalıştığı son katil ise, gerektiğince komplike bir kanaat yapısına sahiptir. Bu hal hem Will hem de FBI amacıyla mühim bir dezavantaj oluşturmaktadır. Dr. Lecter’dan yardım isteyen Will bu sayede yakalayamayacakları bir katil olmadığını düşünür. İşler ilk dönemlerde iyi gittikçe Dr. Hannibal Lecter ile alakalı gerçeği öğrenen Will amacıyla işler son derece karışık bir hal alacaktır. Yapımda bilhassa çarpıcı diyaloglar ilgi çekmektedir.En iyi dizilerin, yabancı dizilerin adresi diziyabanci.com Hannibal dizisini sunar ve iyi seyirler diler.
  Hannibal 9.8 / 10 9 kullanıcı oyu.
  9.8
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

    8.9   24.864

Background
18 Yaşından Küçüklerin İzlemesi Kesinlikle Yasaktır!
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ağustos 15, 2018 19:38:21

  Cok acayip bir dizi. 3 sezon yetmez keske 20 sezon olsa izlenir yani. Tesekkurler.

 2. avatar
    Türkan Kasım 10, 2018 18:39:38

  Harbiden çok iyi diziydi 1 haftada bitirdim. Oyuncuuk ta show yapmışlar, adamın gerçek hayatta da psikopat olduğunu düşünüyorum.

 3. avatar
    Ağustos 15, 2018 19:38:21

  Cok acayip bir dizi. 3 sezon yetmez keske 20 sezon olsa izlenir yani. Tesekkurler.

 4. avatar
    Türkan Kasım 10, 2018 18:39:38

  Harbiden çok iyi diziydi 1 haftada bitirdim. Oyuncuuk ta show yapmışlar, adamın gerçek hayatta da psikopat olduğunu düşünüyorum.

 5. avatar
    ruku Kasım 11, 2018 07:17:30

  Neden bu kadar kısa sürmüş anlamadım. Amerika yasaklamış sözde. Çok iyi kurgu çok iyi oyunculuk güze dizi.

Yabancı dizi izle sitemiz diziyabanci.com sitemizde bulunan tüm film, videolar, film fragmanları ve başka bütün videolar detaylı paylaşım bölgelerin de da bulunuyor. Dizi izle. Sitemiz yalnızca youtube.com, video.Google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza muhakkak yükleme yapılmamaktadır. Bu sebepten Dizi yabancı sitesi hiç bir meşru hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması isteğinde bulunabilirler.Diziyabanci.com sitemizde yabancı dizi izle, Amerikan dizileri, İngiliz dizileri izle. Dizi yabancı sitesindeki tüm dizilere ait resim, fragman ve videolar eklenen bölümler google daki diğer yabancı kaynaklı sitelerde bulunan videolar ve diğer içeriklerin embed, iframe gibi kısa kodlarla alınarak paylaşılmaktadır. Kesinlikle kendi sunucumuzda hiç bir dizi beya film içerik videoları diziyabanci.com a ait sunucumuzda yüklü değildir. Buna rağmen DMCA yayın telif bildiriminde bulunmak veya reklam ile ilgili bize ulaşmak isterseniz mail adresimiz: zangess@hotmail.com Hepinize iyi seyirler dileriz. TeşekkürlerGame of Thrones izle Narcos izle La Casa de Papel izle